House of Night
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Форум, посветен на поредици като Училище за вампири, Дневниците на вампира и Академия за вампири.
 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Стаята на Деймън Салваторе

Go down 
2 posters
AuthorMessage
Damon Salvatore
Огнен елемент при учителите
Огнен елемент при учителите
Damon Salvatore


Posts : 17
Join date : 2010-02-20
Location : Нека видим дали ще ме намериш, когато се слея със сенките... когато изчезна от погледа ти... и видиш гарван, който отлита в мрака на нощта... нека видим дали ще ме намериш...

Данни на героя
Име на героя:: Деймън Салватор
Дарби:: Хипноза и силно внушение, телепатия
Раса:: Възрастен белязан вампир

Стаята на Деймън Салваторе Empty
PostSubject: Стаята на Деймън Салваторе   Стаята на Деймън Салваторе I_icon_minitimeSat Feb 20, 2010 4:04 pm

Стаята изглеждаше така:
Стаята на Деймън Салваторе Pressoto-reflex-bed
А банята - така:
Стаята на Деймън Салваторе Bathroom-design-ideas-Axor-8
Кухня нямаше, защото не смяташе, че ще му трябва такава, да не говорим пък за формалности като антре и гардероб. Деймън беше широко скроен човек. Обичаше пространството и затова си го осигуряваше.
Back to top Go down
Damon Salvatore
Огнен елемент при учителите
Огнен елемент при учителите
Damon Salvatore


Posts : 17
Join date : 2010-02-20
Location : Нека видим дали ще ме намериш, когато се слея със сенките... когато изчезна от погледа ти... и видиш гарван, който отлита в мрака на нощта... нека видим дали ще ме намериш...

Данни на героя
Име на героя:: Деймън Салватор
Дарби:: Хипноза и силно внушение, телепатия
Раса:: Възрастен белязан вампир

Стаята на Деймън Салваторе Empty
PostSubject: Re: Стаята на Деймън Салваторе   Стаята на Деймън Салваторе I_icon_minitimeSun Feb 21, 2010 10:18 am

Деймън я въведе в стаята, като още държеше ръката й. Седна на широката спалня и хвана ръката й в своята. Загледа се в пръстенът, блестящ на бледата й кожа, и сведе поглед.
- Катрин? - вметна след малко, когато топлите й кафяви очи го погледнаха разтревожено. -Исках да... чудех се дали... аз... - срещна разтревожения й поглед, когато го попита шепнешком, едва доловимо:
- Какво има, Деймън? Какво не ми казваш? - очите й бяха тревожни и очевидно беше много уплашена. Деймън въздъхна. Тя беше толкова крехка, толкова нежна, че малко трябваше, за да я нараниш. Момчето я обгърна нежно с ръце.
- Няма значение. - промълви той, като я притисна към себе си нежно.
Back to top Go down
Rosemarie Hathaway
Висша жрица!
Висша жрица!
Rosemarie Hathaway


Posts : 91
Join date : 2010-02-19
Location : Somewhere deep, deep in the forest gloom, where no one can find me...

Данни на героя
Име на героя:: Роузмари Хатауей(вече)
Дарби:: Видения, Хипноза, Лечение, контролира 5тта елемента
Раса:: Дампир

Стаята на Деймън Салваторе Empty
PostSubject: Re: Стаята на Деймън Салваторе   Стаята на Деймън Салваторе I_icon_minitimeSun Feb 21, 2010 1:11 pm

- Има значение. - каза Катрин. Тревогата не слизаше от сърцето й. - Какво криеш от мен, Деймън Салваторе?! - той се стресна. Щом му говореше и с фамилия, значи нещата бяха сериозни. - Няма ли да ми кажеш? - погледът й помръкна и тя сведе очи към белите чаршафи на леглото, за да срие внезапно бликналите от прекрасните й ириси сълзи. Деймън не й се доверяваше. Не искаше да й каже нещо важно. Точно сега искаше да го заболи, да го накара да страда.
- Ако беше Стефан, веднага щеше да ми каже. Брат ти поне винаги е бил честен с мен. - разфуча се Катрин и понечи да си тръгне.
Back to top Go down
http://houseofnightschool.forumotion.com
Damon Salvatore
Огнен елемент при учителите
Огнен елемент при учителите
Damon Salvatore


Posts : 17
Join date : 2010-02-20
Location : Нека видим дали ще ме намериш, когато се слея със сенките... когато изчезна от погледа ти... и видиш гарван, който отлита в мрака на нощта... нека видим дали ще ме намериш...

Данни на героя
Име на героя:: Деймън Салватор
Дарби:: Хипноза и силно внушение, телепатия
Раса:: Възрастен белязан вампир

Стаята на Деймън Салваторе Empty
PostSubject: Re: Стаята на Деймън Салваторе   Стаята на Деймън Салваторе I_icon_minitimeSun Feb 21, 2010 1:19 pm

Деймън хвана студената й ръка, която с отчаяна и мълчалива злост се опитваше да се изтръгне от неговата. Само при споменаването на името на брат му в погледа му се четеше толкова много гняв, че с него би могъл да подпали цяла къща.
- Ще ти кажа. - обеща той и я придърпа към себе си. - Само ми обещай да не си тръгваш. - знаеше, че това ще подейства въпреки че Катрин още го стрелкаше със съмнение в прекрасните си очи... Трескаво притисна устните й към своите, ръцете му обгърнаха талията й и се спуснаха под кръста й.
Back to top Go down
Rosemarie Hathaway
Висша жрица!
Висша жрица!
Rosemarie Hathaway


Posts : 91
Join date : 2010-02-19
Location : Somewhere deep, deep in the forest gloom, where no one can find me...

Данни на героя
Име на героя:: Роузмари Хатауей(вече)
Дарби:: Видения, Хипноза, Лечение, контролира 5тта елемента
Раса:: Дампир

Стаята на Деймън Салваторе Empty
PostSubject: Re: Стаята на Деймън Салваторе   Стаята на Деймън Салваторе I_icon_minitimeSun Feb 21, 2010 1:34 pm

Катрин не издържа. Все пак, мали всякаквими ти мъдреци бяха казали "за да устоиш на изкушението, му се отдай". Е, тя щеше да последва мъдрият им съвет. Докосването на ръцете на Деймън около тялото й я караше да се чувства жива и ужасно щастлива. Най-безсрамно прилепи тяло към неговото, обви крака си около талията му и се притисна още повече - истинско постижение - и каза:
- Опитът ми хареса. - всъщност думата "опит" не беше много подходяща. Тя му се беше отдала напълно, каквато вероятно беше целта му... но на нея не й пречеше.
Back to top Go down
http://houseofnightschool.forumotion.com
Damon Salvatore
Огнен елемент при учителите
Огнен елемент при учителите
Damon Salvatore


Posts : 17
Join date : 2010-02-20
Location : Нека видим дали ще ме намериш, когато се слея със сенките... когато изчезна от погледа ти... и видиш гарван, който отлита в мрака на нощта... нека видим дали ще ме намериш...

Данни на героя
Име на героя:: Деймън Салватор
Дарби:: Хипноза и силно внушение, телепатия
Раса:: Възрастен белязан вампир

Стаята на Деймън Салваторе Empty
PostSubject: Re: Стаята на Деймън Салваторе   Стаята на Деймън Салваторе I_icon_minitimeWed Feb 24, 2010 8:44 am

- Опит?! Не се възгордявай, Катрин, опитът ми успя. - каза Деймън с очевидно превъзходство в гласа. Естествено, целта беше да я изнерви. - Междудругото, ти нямаш ли си друга работа освен да се чудеш какво крия от теб?! - попита я момчето външно закачливо, но всъщност направо си го беше страх Катрин да не разбере за какво е ставало дума. Не искаше тя да знае, думите му само щяха да я уплашат. Беше по-добре да не знае. По-добре за нея.
Back to top Go down
Rosemarie Hathaway
Висша жрица!
Висша жрица!
Rosemarie Hathaway


Posts : 91
Join date : 2010-02-19
Location : Somewhere deep, deep in the forest gloom, where no one can find me...

Данни на героя
Име на героя:: Роузмари Хатауей(вече)
Дарби:: Видения, Хипноза, Лечение, контролира 5тта елемента
Раса:: Дампир

Стаята на Деймън Салваторе Empty
PostSubject: Re: Стаята на Деймън Салваторе   Стаята на Деймън Салваторе I_icon_minitimeWed Feb 24, 2010 9:34 am

Погледът на иначе благородната на вид Катрин внезапно се изпълни с такава омраза, каквато рядко се изписваше на лицето й.
- Ти ми нямаш никакво доверие. - изсъска тя. - Не искам да общувам с някого, който не може да ми се довери за нещо съвсем просто. Оттук нататък, господин Салватор, отношенията ни са чисто колегиални. - отбеляза момичето със студена любезност и напусна стаята с изискано-превзета походка.
Back to top Go down
http://houseofnightschool.forumotion.com
Damon Salvatore
Огнен елемент при учителите
Огнен елемент при учителите
Damon Salvatore


Posts : 17
Join date : 2010-02-20
Location : Нека видим дали ще ме намериш, когато се слея със сенките... когато изчезна от погледа ти... и видиш гарван, който отлита в мрака на нощта... нека видим дали ще ме намериш...

Данни на героя
Име на героя:: Деймън Салватор
Дарби:: Хипноза и силно внушение, телепатия
Раса:: Възрастен белязан вампир

Стаята на Деймън Салваторе Empty
PostSubject: Re: Стаята на Деймън Салваторе   Стаята на Деймън Салваторе I_icon_minitimeWed Feb 24, 2010 9:44 am

Деймън знаеше, че ако покаже болката си, ще я остави да победи.
- Отлично казано, госпожице Пиърс! - не й остана длъжен той. Отвътре обаче вреше и кипеше. Никак не му беше до детинщините на Катрин. До ушите му бяха пристигнали доста неприятни новини. Смяташе, че брат му ще дойде в училището. Мразеше брат си и най-откровено му желаеше скорощна смърт. Може би трябваше да се държи по-добре ако иска да не свърши като отшелник в някоя планина, макар че подобна гледка не му се струваше особено възможна.
- Прави каквото искаш, Катрин Пиърс. Прави каквото искаш. - промълви накрая, а наум прати и нея, и брат си по дяволите.
Back to top Go down
Sponsored content





Стаята на Деймън Салваторе Empty
PostSubject: Re: Стаята на Деймън Салваторе   Стаята на Деймън Салваторе I_icon_minitime

Back to top Go down
 
Стаята на Деймън Салваторе
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Стаята на Дженифър Фос
» Стаята на Алис.
» Стаята на Ерик Нортман
» Стаята на Дилия Хоуп
» Стаята на Кайен Джоузеф Лий

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
House of Night :: Училището :: Учителските стаи-
Jump to: