House of Night
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Форум, посветен на поредици като Училище за вампири, Дневниците на вампира и Академия за вампири.
 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Стаята на Дилия Хоуп

Go down 
AuthorMessage
Дилия Хоуп
Воден елемент при Дъщерите и Синовете на Никс
Воден елемент при Дъщерите и Синовете на Никс
Дилия Хоуп


Posts : 23
Join date : 2010-03-19
Age : 31
Location : Far, far away, I mean really far away...

Данни на героя
Име на героя:: Дилия Хоуп
Дарби:: Левитация, телекинеза,телепортиране и владее водния елемент.
Раса:: Морой

Стаята на Дилия Хоуп Empty
PostSubject: Стаята на Дилия Хоуп   Стаята на Дилия Хоуп I_icon_minitimeFri Mar 19, 2010 9:29 am

Спалнята:
Стаята на Дилия Хоуп Skgi_386363_15103

Банята:
Стаята на Дилия Хоуп Franco-pecchioli-purple-bathrooms-ideas-designs-thumb-389x275

Гардеробът:
Стаята на Дилия Хоуп Bsf_5a
Back to top Go down
Дилия Хоуп
Воден елемент при Дъщерите и Синовете на Никс
Воден елемент при Дъщерите и Синовете на Никс
Дилия Хоуп


Posts : 23
Join date : 2010-03-19
Age : 31
Location : Far, far away, I mean really far away...

Данни на героя
Име на героя:: Дилия Хоуп
Дарби:: Левитация, телекинеза,телепортиране и владее водния елемент.
Раса:: Морой

Стаята на Дилия Хоуп Empty
PostSubject: Re: Стаята на Дилия Хоуп   Стаята на Дилия Хоуп I_icon_minitimeFri Mar 19, 2010 10:07 am

Влязох и седнах на крайчеца на леглото.Постоях така,загледана в тавана няколко минути,след което станах и се преоблякох с това.Огледах се в огледалото,но не се харесах и отново смених дрехите си.Сега вече беше добре.Не познавах много хора,освен Роуз,така че тръгнах към общата стая.Може би,ако имах късмет,там щях да срещна някого.Но преди да изляза в ръцете ми се хвърли Езила.Котката ми бе настоятелна и искаше да я взема със себе си.Накрая се предадох и тръгнах...
Back to top Go down
Дилия Хоуп
Воден елемент при Дъщерите и Синовете на Никс
Воден елемент при Дъщерите и Синовете на Никс
Дилия Хоуп


Posts : 23
Join date : 2010-03-19
Age : 31
Location : Far, far away, I mean really far away...

Данни на героя
Име на героя:: Дилия Хоуп
Дарби:: Левитация, телекинеза,телепортиране и владее водния елемент.
Раса:: Морой

Стаята на Дилия Хоуп Empty
PostSubject: Re: Стаята на Дилия Хоуп   Стаята на Дилия Хоуп I_icon_minitimeSat Mar 20, 2010 9:10 am

Влязох в стаята си и незабавно дръпнах пердетата.Хвърлих се на леглото и се свих под завивките.Загледах се в пронстранството пред мен и скоро се унесох.Сънувах същия ужасяващ кошмар,но този път аз бях вече на сегашната си възраст.Бях като страничен наблюдател и каквото и да правех,не можех да помогна.Накрая не издържах и рухнах на пода.Добрах се до ъгъла на стаята и заплаках.Усещах болката на другите и отчаяните им молби за помощ.Събудих се обляна в голчиви сълзи,омотана в завивките и крещяща.Когато осъзнах,че това е просто поредния кошмар спрях да се мъча да се отскубна от одеалото,което вече ме задушаваше.Станах и влязох в банята.Цялата бях зачервена и потна.Взех си един душ и отново се мушнах в леглото,но този път не исках да спя.Нямах такова желание.Просто лежах с широко отворени очи,гледаща в пода пред мен.Часовникът иззвъня и аз се сепнах.Изправих се до седнало положение,след което запчонах да се оправям за часовете.Преоблякох се и на излизане погалих Езила.Тя само измърка доволно и пак се унесе в сладък сън.Не можех да повярвам,че успява да заспи при моите кошмари.Засмях се леко и затворих вратата зад себе си.
Back to top Go down
Sponsored content





Стаята на Дилия Хоуп Empty
PostSubject: Re: Стаята на Дилия Хоуп   Стаята на Дилия Хоуп I_icon_minitime

Back to top Go down
 
Стаята на Дилия Хоуп
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Стаята на Дженифър Фос
» Стаята на Алис.
» Стаята на Деймън Салваторе
» Стаята на Ерик Нортман
» Стаята на Кайен Джоузеф Лий

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
House of Night :: Училището :: Общежитията на пети курс-
Jump to: