House of Night
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Форум, посветен на поредици като Училище за вампири, Дневниците на вампира и Академия за вампири.
 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Стаята на Белатрикс Лима-Блек

Go down 
AuthorMessage
Bellatrix Black
Земен елемент при Дъщерите и Синовете на Никс
Земен елемент при Дъщерите и Синовете на Никс
Bellatrix Black


Posts : 13
Join date : 2010-03-18
Age : 28

Данни на героя
Име на героя:: Белатрикс Лима-Блек
Дарби:: Телекинеза,Метаморфия
Раса:: Новобелязан вампир

Стаята на Белатрикс Лима-Блек Empty
PostSubject: Стаята на Белатрикс Лима-Блек   Стаята на Белатрикс Лима-Блек I_icon_minitimeFri Mar 19, 2010 3:50 pm

Стаята на Белатрикс беше просторна и ухаеше на свежо. Банята беше малка и комфортна, цялата в зелено което и придаваше уникалност
Back to top Go down
Bellatrix Black
Земен елемент при Дъщерите и Синовете на Никс
Земен елемент при Дъщерите и Синовете на Никс
Bellatrix Black


Posts : 13
Join date : 2010-03-18
Age : 28

Данни на героя
Име на героя:: Белатрикс Лима-Блек
Дарби:: Телекинеза,Метаморфия
Раса:: Новобелязан вампир

Стаята на Белатрикс Лима-Блек Empty
PostSubject: Re: Стаята на Белатрикс Лима-Блек   Стаята на Белатрикс Лима-Блек I_icon_minitimeFri Mar 19, 2010 4:18 pm

Бях изморена и реших да си легна, но не знаех къде е стаята ми. Потърсих някого за да го попитам къде да я намеря но всички спяха вече. След дълго търсене и едно пребиване по стълбите открих стаята си. Влязох вътре и се изненадах от красотата и'. Вярно че и преди имах хубава стая, но това си беше страхотно място беше стилно, в любимите ми цветове синьо и зелено. Оставих си чантата на един стол и се хвърлих върху леглото...ммм беше меко и миришеше на хубаво. Станах и отворих гардероба си, за моя изненада открих всичките си дрехи с училищната емблема на 4ти крс, леле беше даже и на пижамите ми. Извадих си ново бельо и пижама и влязох банята. Това беше най-яката баня която бях виждала, цялата в зелено ако нямах толкова хубава стая щях да остана да спя тук :д. Взех си душ и си облякох дрехите, огледах се в огледалото и за пореден път се изкефих на белега си.
Реших да пробвам дарбата си за промяна външния вид и се направих от чернокоса-руса. Хах това ми хареса, но си върнах нормалния вид на косата понеже тя ми напомняше за мама, която имаше същата. Сетих се за цвета на очите си които бяха като на баща ми, винаги съм искала да го забравя и затова никога не съм говорила за него. Погледнах се в огледалото и смених сините си очи със злелени...м тази дарба май щеше да ми помогне много, въпреки това утре щях да върна синия цвят, защото той ми отиваше повече. Селд цялото това кипрене си легнах в леглото и затворих очи, бях забравила да загася лампите, но използвах другата си дарба и ги загасих само с поглед. Затворих очи и бързо заспах.
Back to top Go down
Bellatrix Black
Земен елемент при Дъщерите и Синовете на Никс
Земен елемент при Дъщерите и Синовете на Никс
Bellatrix Black


Posts : 13
Join date : 2010-03-18
Age : 28

Данни на героя
Име на героя:: Белатрикс Лима-Блек
Дарби:: Телекинеза,Метаморфия
Раса:: Новобелязан вампир

Стаята на Белатрикс Лима-Блек Empty
PostSubject: Re: Стаята на Белатрикс Лима-Блек   Стаята на Белатрикс Лима-Блек I_icon_minitimeThu Mar 25, 2010 3:01 pm

Тук дните минаваха еднообразно, някак еднакво и скучно, а и аз не изизах много, а и дори да го правех, нямаше с кого да си говоря. Липсваше ми старият ми дом, приятелите ми и най-много леля ми. Нямам търпение да я видя и да си поговоря с нея, ще попитам дали това е възможно, но вече беше кисно и аз трябваше да си лягам и да спя, за да може утре пак да правя същите неща като днес.
Отидох в банята, измих си лицето и зъбите облякох си любимата чисто черна нощинаца, легнах си в ляглото и заспах.
Back to top Go down
Sponsored content





Стаята на Белатрикс Лима-Блек Empty
PostSubject: Re: Стаята на Белатрикс Лима-Блек   Стаята на Белатрикс Лима-Блек I_icon_minitime

Back to top Go down
 
Стаята на Белатрикс Лима-Блек
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Белатрикс Лима-Блек
» Стаята на Дженифър Фос
» Стаята на Алис.
» Стаята на Ариа Сойер-Скот
» Стаята на Ерик Нортман

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
House of Night :: Училището :: Общежитията на четвърти курс-
Jump to: