House of Night
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Форум, посветен на поредици като Училище за вампири, Дневниците на вампира и Академия за вампири.
 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Кабинетът на директорката

Go down 
+2
Damon Salvatore
Rosemarie Hathaway
6 posters
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
Rosemarie Hathaway
Висша жрица!
Висша жрица!
Rosemarie Hathaway


Posts : 91
Join date : 2010-02-19
Location : Somewhere deep, deep in the forest gloom, where no one can find me...

Данни на героя
Име на героя:: Роузмари Хатауей(вече)
Дарби:: Видения, Хипноза, Лечение, контролира 5тта елемента
Раса:: Дампир

Кабинетът на директорката Empty
PostSubject: Кабинетът на директорката   Кабинетът на директорката I_icon_minitimeSat Feb 20, 2010 11:51 am

Тук е кабинетът на Катрин Пиърс, доректорката на училището, който е ужасно неорганизирана и затова винаги бюрото й е затрупано с бланки и листа, които няма къде да прибере. По традиция тук трябва да идват учениците, когато постъпят в училището и да се запознаят с нея.
Back to top Go down
http://houseofnightschool.forumotion.com
Damon Salvatore
Огнен елемент при учителите
Огнен елемент при учителите
Damon Salvatore


Posts : 17
Join date : 2010-02-20
Location : Нека видим дали ще ме намериш, когато се слея със сенките... когато изчезна от погледа ти... и видиш гарван, който отлита в мрака на нощта... нека видим дали ще ме намериш...

Данни на героя
Име на героя:: Деймън Салватор
Дарби:: Хипноза и силно внушение, телепатия
Раса:: Възрастен белязан вампир

Кабинетът на директорката Empty
PostSubject: Re: Кабинетът на директорката   Кабинетът на директорката I_icon_minitimeSat Feb 20, 2010 2:16 pm

Деймън влезе в стаята на бъдещата си шефка. Шоколадовите й къдрици се спускаха върху документите и той отлично знаеше, че няма как да не го забелязва, но май беше имала тежък ден. Той въздъхна и започна:
- Добър ден, аз съм Деймън Салваторе, кандидатът за поста на заместник директора. - представи се Деймън. Имаше нещо познато в това момиче.
Back to top Go down
Rosemarie Hathaway
Висша жрица!
Висша жрица!
Rosemarie Hathaway


Posts : 91
Join date : 2010-02-19
Location : Somewhere deep, deep in the forest gloom, where no one can find me...

Данни на героя
Име на героя:: Роузмари Хатауей(вече)
Дарби:: Видения, Хипноза, Лечение, контролира 5тта елемента
Раса:: Дампир

Кабинетът на директорката Empty
PostSubject: Re: Кабинетът на директорката   Кабинетът на директорката I_icon_minitimeSat Feb 20, 2010 2:19 pm

Катрин чу, че някой влиза в стаята, но не вдигна поглед от това, с което се занимаваше. Не смяташе, че някой заслужава да го удостои с вниманието си, докато не чу представянето на непознатия.
Ръката, с която държеше химикалката, препускаща по листата, замръзна. Дъхът й спря. Всичко спря.
За един безкраен миг Катрин вдигна смаяния си поглед към момчето, горе-долу на нейната възраст, което чакаше тя да му каже мнението си. А тя не можеше да каже нищо. Това й дойде в повече.
Изпищя пронизително, така че прозорците затрепериха.
Back to top Go down
http://houseofnightschool.forumotion.com
Damon Salvatore
Огнен елемент при учителите
Огнен елемент при учителите
Damon Salvatore


Posts : 17
Join date : 2010-02-20
Location : Нека видим дали ще ме намериш, когато се слея със сенките... когато изчезна от погледа ти... и видиш гарван, който отлита в мрака на нощта... нека видим дали ще ме намериш...

Данни на героя
Име на героя:: Деймън Салватор
Дарби:: Хипноза и силно внушение, телепатия
Раса:: Възрастен белязан вампир

Кабинетът на директорката Empty
PostSubject: Re: Кабинетът на директорката   Кабинетът на директорката I_icon_minitimeSat Feb 20, 2010 2:23 pm

Деймън се отдръпна на няколко крачки от нея, сякаш тя беше демон, който ще мо навреди по някакъв начин.
- Катрин?! - произнесе задавено. Беше очаквал момичето, седящо зад бюрото, да е всеки друг, но не и тя. Не можеше да каже нищо. Приближи се и я хвана през кръста.
- Кротко, кротко. - прошепна той нежно. Катрин май изпадаше в истерия. - Катрин, успокой се, това съм аз, просто аз. Спокойно, Катрин. Стига. Поеми дъх.
Back to top Go down
Rosemarie Hathaway
Висша жрица!
Висша жрица!
Rosemarie Hathaway


Posts : 91
Join date : 2010-02-19
Location : Somewhere deep, deep in the forest gloom, where no one can find me...

Данни на героя
Име на героя:: Роузмари Хатауей(вече)
Дарби:: Видения, Хипноза, Лечение, контролира 5тта елемента
Раса:: Дампир

Кабинетът на директорката Empty
PostSubject: Re: Кабинетът на директорката   Кабинетът на директорката I_icon_minitimeSat Feb 20, 2010 2:25 pm

Писъците й заглъхнаха в едва доловимо хлипане. Наистина беше постигнала пълен емоционален срив. Това й беше дошло в повече след всичките пропилени години напразни надежди. Потръпна при допира му.
- М-махни се. Не си ти. Правиш си някаква лоша шега с мен. Ти не си моя Деймън. Махни се! - този път писъкът на Катрин беше от страх, от болка. Той й причиняваше болка, трябваше да си тръгне. Но кой беше той? И защо й го причиняваше? Нима някога му бе сторила нещо?!
Back to top Go down
http://houseofnightschool.forumotion.com
Damon Salvatore
Огнен елемент при учителите
Огнен елемент при учителите
Damon Salvatore


Posts : 17
Join date : 2010-02-20
Location : Нека видим дали ще ме намериш, когато се слея със сенките... когато изчезна от погледа ти... и видиш гарван, който отлита в мрака на нощта... нека видим дали ще ме намериш...

Данни на героя
Име на героя:: Деймън Салватор
Дарби:: Хипноза и силно внушение, телепатия
Раса:: Възрастен белязан вампир

Кабинетът на директорката Empty
PostSubject: Re: Кабинетът на директорката   Кабинетът на директорката I_icon_minitimeSat Feb 20, 2010 2:28 pm

- Катрин? - гласът му се изпълни с някаква извечна болка. Тя го отбъсна, не искаше да говори с него. Какво ставаше? Защо не му вярваше? Нима смяташе, че може да е някой друг? Толкова много въпроси и до един оставащи без отговор. Деймън се протегна и хвана бледата й, трепереща ръка.
- Моля те, Катрин, успокой се. - каза й той нежно, тихо, както се укротяваше диво животно. - Чуй, знам, че това ти идва много. Нека поговорим... просто ме изслушай. - примоли се Деймън.
Back to top Go down
Rosemarie Hathaway
Висша жрица!
Висша жрица!
Rosemarie Hathaway


Posts : 91
Join date : 2010-02-19
Location : Somewhere deep, deep in the forest gloom, where no one can find me...

Данни на героя
Име на героя:: Роузмари Хатауей(вече)
Дарби:: Видения, Хипноза, Лечение, контролира 5тта елемента
Раса:: Дампир

Кабинетът на директорката Empty
PostSubject: Re: Кабинетът на директорката   Кабинетът на директорката I_icon_minitimeSat Feb 20, 2010 2:30 pm

Катрин го погледна право в дълбоките му, прекрасни сини очи.
- Има само един начин да разбера дали си ти и дали не полудявам. - прошепна тя съвсем тихичко и обгърна лицето му нежно с ръце. Кучешките й зъби се удължиха и безмилостно се забиха в шията му. Знаеше какво прави, но радостта й от това, че в действителност е той, че бе познала миризмата й вкусът на кръвта му, помрачаваше всички останали чувства. Отдръпна се засрамено.
- Извинявай. - промълви. - Трябваше да проверя.
Back to top Go down
http://houseofnightschool.forumotion.com
Damon Salvatore
Огнен елемент при учителите
Огнен елемент при учителите
Damon Salvatore


Posts : 17
Join date : 2010-02-20
Location : Нека видим дали ще ме намериш, когато се слея със сенките... когато изчезна от погледа ти... и видиш гарван, който отлита в мрака на нощта... нека видим дали ще ме намериш...

Данни на героя
Име на героя:: Деймън Салватор
Дарби:: Хипноза и силно внушение, телепатия
Раса:: Възрастен белязан вампир

Кабинетът на директорката Empty
PostSubject: Re: Кабинетът на директорката   Кабинетът на директорката I_icon_minitimeSat Feb 20, 2010 2:40 pm

Деймън я изгледа преценяващо. Според него не беше само за да провери, ами и за да се поглези малко. Присви очи.
- Хубаво. Сега позволи ми и аз да опитам нещо. - погледът му я изгаряше. Катрин кимна едва-едва. Той го прие като позволение.
Устните му гневносе впиха в нейните и той нежноя притисна към стената. Трябваше да види, да провери чувствата й. Ако още го обичаше, колкото и да беше шокирана, щеше да му отвърне.
Back to top Go down
Rosemarie Hathaway
Висша жрица!
Висша жрица!
Rosemarie Hathaway


Posts : 91
Join date : 2010-02-19
Location : Somewhere deep, deep in the forest gloom, where no one can find me...

Данни на героя
Име на героя:: Роузмари Хатауей(вече)
Дарби:: Видения, Хипноза, Лечение, контролира 5тта елемента
Раса:: Дампир

Кабинетът на директорката Empty
PostSubject: Re: Кабинетът на директорката   Кабинетът на директорката I_icon_minitimeSat Feb 20, 2010 2:43 pm

Катрин определено се сащиса от "проверката" на Деймън,но не достатъчно, за да не се осъзнае какво се случва. Бледите й, студени пръстисе сплетоха в косата му и тя отвърна на целувката с цялата нежност, който бе таила в себе си толкова време. Обичаше и Стефан, естествено. Но любовта й към Стефан в сравнение с това беше като бледа сянка, сливаща се с нощта на живота й. Отдръпна се задъхана от него.
- Обичам те. - прошепна момичето. В махагоновите й очи не се виждаше нищо друго освен болезнена откровеност.
Back to top Go down
http://houseofnightschool.forumotion.com
Damon Salvatore
Огнен елемент при учителите
Огнен елемент при учителите
Damon Salvatore


Posts : 17
Join date : 2010-02-20
Location : Нека видим дали ще ме намериш, когато се слея със сенките... когато изчезна от погледа ти... и видиш гарван, който отлита в мрака на нощта... нека видим дали ще ме намериш...

Данни на героя
Име на героя:: Деймън Салватор
Дарби:: Хипноза и силно внушение, телепатия
Раса:: Възрастен белязан вампир

Кабинетът на директорката Empty
PostSubject: Re: Кабинетът на директорката   Кабинетът на директорката I_icon_minitimeSat Feb 20, 2010 2:48 pm

- И аз те обичам. - отвърна й шепнешком Деймън и целуна косите й, ухаещи на аромат, който... който беше... беше Катрин. Не можеше да го определи по-точно. Прегърна я нежно с топлите си ръце по закрилнически, защитнически начин, макар че ръцете му не чак толкова джентълменски се плъзнаха към връзките на корсета й. Срещна открития поглед на Катрин с очи, в които грееше познатият й предизвикателен пламък,безмълвно казващ й "Не би се осмелила", както в доброто старо време.
Back to top Go down
Rosemarie Hathaway
Висша жрица!
Висша жрица!
Rosemarie Hathaway


Posts : 91
Join date : 2010-02-19
Location : Somewhere deep, deep in the forest gloom, where no one can find me...

Данни на героя
Име на героя:: Роузмари Хатауей(вече)
Дарби:: Видения, Хипноза, Лечение, контролира 5тта елемента
Раса:: Дампир

Кабинетът на директорката Empty
PostSubject: Re: Кабинетът на директорката   Кабинетът на директорката I_icon_minitimeSat Feb 20, 2010 3:32 pm

Виждаше предизвикателството в очите му и се усмихна, след което присви очи.
Фината мрежа на вените под очите на Катрин изпъкна и кучешките й зъби се удължиха. Изръмжа му игриво. После устните й страстно се впиха в неговите, като в същото време излъчваха много любов. Пръстите й се плъзнаха по яката на ризата му в знак на напомняне, че не е забравила за играта му. Напълно оставила се на инстинките си, Катрин бавно разкопча копчетата на блузата му и го притисна към себе си. Топлите му устни я караха да се чувства по отдавна забравен начин. Искаше го. Още сега.
Back to top Go down
http://houseofnightschool.forumotion.com
Damon Salvatore
Огнен елемент при учителите
Огнен елемент при учителите
Damon Salvatore


Posts : 17
Join date : 2010-02-20
Location : Нека видим дали ще ме намериш, когато се слея със сенките... когато изчезна от погледа ти... и видиш гарван, който отлита в мрака на нощта... нека видим дали ще ме намериш...

Данни на героя
Име на героя:: Деймън Салватор
Дарби:: Хипноза и силно внушение, телепатия
Раса:: Възрастен белязан вампир

Кабинетът на директорката Empty
PostSubject: Re: Кабинетът на директорката   Кабинетът на директорката I_icon_minitimeSat Feb 20, 2010 3:44 pm

Деймън разбра, че за Катрин нещата още стоят както някога. Но искаше да го докаже на практика. Нежно развърза сатенените връзки на корсета й, после бавно я поведе към стаята си, където можеше да се отпусне, да й покаже. Усмихна й се мръснишки, след което хвана бледата й, копринена ръка иказа с тих,но хипнотизиращ глас:
- Ела с мен. - промълви и я поведе след себе си по стълбите...
Back to top Go down
Rosemarie Hathaway
Висша жрица!
Висша жрица!
Rosemarie Hathaway


Posts : 91
Join date : 2010-02-19
Location : Somewhere deep, deep in the forest gloom, where no one can find me...

Данни на героя
Име на героя:: Роузмари Хатауей(вече)
Дарби:: Видения, Хипноза, Лечение, контролира 5тта елемента
Раса:: Дампир

Кабинетът на директорката Empty
PostSubject: Re: Кабинетът на директорката   Кабинетът на директорката I_icon_minitimeWed Feb 24, 2010 12:15 pm

*****************************************
Седях в кабинета си, заровена в документи и бланки,върху които мастилото подозрително се размазваше. Не бях плакала от години и вече ми бешетрудно да позная чувството.
Хвърлих една купчина удостоверения на пода, като излях върху тях всичкия си гняв, за да не го излея върху особата, върху която беше насочен.
Заклех се никога повече да не се приближавам до Деймън Салваторе и да го убия в момента, в който напусна поста си на директор на това училище, като горките хартии продължаваха да понасят злобата, изляна върху тях. И после ревнах като бебе и се захлупих на бюрото си, обляна в сълзи.
Back to top Go down
http://houseofnightschool.forumotion.com
Stefan Salvatore
Въздушен елемент при учителите
Въздушен елемент при учителите
Stefan Salvatore


Posts : 16
Join date : 2010-02-24
Location : Някъде далеч в нищото, където никой няма да се сети да ме търси...

Данни на героя
Име на героя:: Стефан Салватор
Дарби:: Телепатия, хипноза, метаморфия
Раса:: Вампир

Кабинетът на директорката Empty
PostSubject: Re: Кабинетът на директорката   Кабинетът на директорката I_icon_minitimeWed Feb 24, 2010 1:25 pm

- Не хаби хартията. Ценна е! - назидах я аз като учител, който чете лекция по екология. - И спри да се самосъжаляваш. Още век и половина ли ще ти трябва за да схванеш, че брат ми е кретен?! - когато споменавах брат си, гласът ми ставаше необичайно студен за мен. По принцип не бях злобна личност. Пък и за какво се беше захлупила и ревнала като не знам какво?! Заради Деймън? Очевидно имаше проблеми с бързото възприемане на истината. Когато Катрин Пиърс не вдигна поглед, за да ме погледне, аз се прибижих и докоснах брадичката й леко с ръка. - Ако все още имаш и малко останала памет, би трябвало поне да се сетиш, че трябва да вземеш това... - дръпнах една от листовките изпод ръката й, която френетично стискаше листовете. - ...да напишеш името, годините и желания от мен пост тук, а после да проведеш разговор, за да разбереш дали мога да бъда одобрен. - казах аз поучително.
Back to top Go down
Rosemarie Hathaway
Висша жрица!
Висша жрица!
Rosemarie Hathaway


Posts : 91
Join date : 2010-02-19
Location : Somewhere deep, deep in the forest gloom, where no one can find me...

Данни на героя
Име на героя:: Роузмари Хатауей(вече)
Дарби:: Видения, Хипноза, Лечение, контролира 5тта елемента
Раса:: Дампир

Кабинетът на директорката Empty
PostSubject: Re: Кабинетът на директорката   Кабинетът на директорката I_icon_minitimeWed Feb 24, 2010 1:36 pm

Вдигнах зачервените си очи от документите, на които стриктно пишеше "Нейтири-Катрин Пиърс", което беше цялото ми име, и се взрях с ужасен, див поглед в Стефан.
- Ако ти и брат ти продължавате толкова откровено да се опитвате да ми докарате сърдечен удар, един ден ще успеете, и ако не на неговата, то поне на твоята съвест ще тежа! - заявих аз, като се изправих. - Поне някой да ми беше извикал иззад завесите на кабинета "Изненада! Миналото ти идва на посещение!". Така поне щях да се подготвя, но не! Вие ми се появявате изневиделица, заливате ме с информация за документи и записване на някакви постове, сякаш нищо не се е случило! - усетих, че му викам през сълзи, едва когато видях подгизналия сатен на роклята си. - И да, брат ти бие рекорда за кретен на холядолетието. - допълних мрачно.
Back to top Go down
http://houseofnightschool.forumotion.com
Stefan Salvatore
Въздушен елемент при учителите
Въздушен елемент при учителите
Stefan Salvatore


Posts : 16
Join date : 2010-02-24
Location : Някъде далеч в нищото, където никой няма да се сети да ме търси...

Данни на героя
Име на героя:: Стефан Салватор
Дарби:: Телепатия, хипноза, метаморфия
Раса:: Вампир

Кабинетът на директорката Empty
PostSubject: Re: Кабинетът на директорката   Кабинетът на директорката I_icon_minitimeFri Feb 26, 2010 2:55 am

- Катрин. Дишай дълбоко. Изпадаш в истерия. - казах аз равно. - Добре, аз отивам да си гледам работата и няма да ти преча ти да си гледаш твоята, става ли? - попитах я кротко, за да не вземе пак да ми се развика. - Моройска принцеса, а? - попитах, загледан в документите. Наканих се да я попитам как й е дошла идеята да се занимава с училище, но поклатих глава и се отказах. Не беше много добра идея да се заяждам с нея, точно когато не е в настроение. - Чао, Кат. Ще се видим после. - казах, като й помахах кротко и излязох от стаята.
Back to top Go down
Damon Salvatore
Огнен елемент при учителите
Огнен елемент при учителите
Damon Salvatore


Posts : 17
Join date : 2010-02-20
Location : Нека видим дали ще ме намериш, когато се слея със сенките... когато изчезна от погледа ти... и видиш гарван, който отлита в мрака на нощта... нека видим дали ще ме намериш...

Данни на героя
Име на героя:: Деймън Салватор
Дарби:: Хипноза и силно внушение, телепатия
Раса:: Възрастен белязан вампир

Кабинетът на директорката Empty
PostSubject: Re: Кабинетът на директорката   Кабинетът на директорката I_icon_minitimeSun Feb 28, 2010 12:54 pm

- Имаме нова ученичка... Роузмари. - трудно ми беше да привикна. Роузмари Хатауей. Що за име й бяха избрали родителите й и защо тя го криеше толкова време... нямах представа. - Всъщност са две на брой. Когато приключиш с документирането, трябва да минат покрай теб и после да ги пратиш при мен. Малките момичета трябва да... - опитах се да кажа, но Роуз ме прекъсна:
- Деймън, не се занасяй, те са на по деветнайсет, колкото теб са. - каза го без да вдига поглед от документите, които подписваше.
- Деймън, а?! Какво стана с "съвършено съм съгласна, господин Салватор"?! - попитах иронично.
Back to top Go down
Rosemarie Hathaway
Висша жрица!
Висша жрица!
Rosemarie Hathaway


Posts : 91
Join date : 2010-02-19
Location : Somewhere deep, deep in the forest gloom, where no one can find me...

Данни на героя
Име на героя:: Роузмари Хатауей(вече)
Дарби:: Видения, Хипноза, Лечение, контролира 5тта елемента
Раса:: Дампир

Кабинетът на директорката Empty
PostSubject: Re: Кабинетът на директорката   Кабинетът на директорката I_icon_minitimeSun Feb 28, 2010 1:03 pm

- Дразниш ме. - оповестих и благоволих да вдигна поглед откнижата. - Махай се и ме остави да си свърша работата, става ли? Ще пратя Неферет при теб, та да ти мине мерака. Ей, детска радост, шарени бонбонки... - промърморих възмутено и поклатих глава. - Хайде, сега изчезвай. Имам си и по-важна работа, отколкото да си приказвам с изключително досадно същество като теб. - станах и му отворих. - Чао. - помахах и затръшнах под носа му вратата. - Господи, какви хора има на тоя свят. - измърморих.


Last edited by Rosemarie Hathaway on Sun Mar 07, 2010 2:09 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
http://houseofnightschool.forumotion.com
Неферет Хоук
Огнен елемент при Дъщерите и Синовете на Никс
Огнен елемент при Дъщерите и Синовете на Никс
Неферет Хоук


Posts : 8
Join date : 2010-02-26
Location : Навсякъде, накъдето може да бъде насочена мисълта на човек...

Данни на героя
Име на героя:: Неферет Хоук(вече)
Дарби:: Телекинеза, левитация и метаморфия.
Раса:: Дампир

Кабинетът на директорката Empty
PostSubject: Re: Кабинетът на директорката   Кабинетът на директорката I_icon_minitimeSun Feb 28, 2010 1:13 pm

Влязох с наперена крачка в кабинета на директорката и енергично протегнах ръка, за да се запознаем.
- Здравейте, аз съм Неферет Хоук, но по-добре ме наричайте просто ней. - усмихнах се дружелюбно, като нервно прехвърлих косата от едната страна на шията си. - Шести курс съм и съм на деветнайсет години. - вметнах. - И, междудругото, вашата богиня ме дари с дарба, макар че не знам защо. - вдигнах рамене като последния идиот и белегът на Висшата жрица привлече вниманието ми. Беше много по-развит от всички, които бях виждала досега. После я погледнах в очите с мил, но и напрегнат поглед.
Back to top Go down
Rosemarie Hathaway
Висша жрица!
Висша жрица!
Rosemarie Hathaway


Posts : 91
Join date : 2010-02-19
Location : Somewhere deep, deep in the forest gloom, where no one can find me...

Данни на героя
Име на героя:: Роузмари Хатауей(вече)
Дарби:: Видения, Хипноза, Лечение, контролира 5тта елемента
Раса:: Дампир

Кабинетът на директорката Empty
PostSubject: Re: Кабинетът на директорката   Кабинетът на директорката I_icon_minitimeSun Feb 28, 2010 1:17 pm

Вдигнах поглед от работата си и се усмихнах на новачката, упс, момичето дампир.
- О, няма нужда да ми говориш на Вие, тъй като ще ти бъда ментор. Аз съм Роузмари Хатауей. - показах й съвършените си бели зъби, сред които се открояваха кучешките, в поредната удивителна усмивка. Червената коса се спускаше на махагонови вълни по гърба ми и контрастираше с изумрудените ми очи. - Здравей, Неферет. Тъй като ще съм ти ментор, както вече казах, аз ще ти помагам и ще те направлявам по пътищата на Никс тази година и ще открия защо тя те е дарила с дарба, но не и с божествения си знак - Блелегът, който носим ние, белязаните вампири. Както и да е, Неферет, разкажи ми за себе си. - подканих.


Last edited by Rosemarie Hathaway on Tue Mar 09, 2010 7:55 am; edited 1 time in total
Back to top Go down
http://houseofnightschool.forumotion.com
Неферет Хоук
Огнен елемент при Дъщерите и Синовете на Никс
Огнен елемент при Дъщерите и Синовете на Никс
Неферет Хоук


Posts : 8
Join date : 2010-02-26
Location : Навсякъде, накъдето може да бъде насочена мисълта на човек...

Данни на героя
Име на героя:: Неферет Хоук(вече)
Дарби:: Телекинеза, левитация и метаморфия.
Раса:: Дампир

Кабинетът на директорката Empty
PostSubject: Re: Кабинетът на директорката   Кабинетът на директорката I_icon_minitimeSun Feb 28, 2010 1:22 pm

Почесах се неловко.
- Ами учила съм във вампирската академия "Свети Владимир" откакто се родих, кажи-речи, и там отраснах с най-добрата си приятелка Лиса. Но с нея си загубихме следите при доста странни обстоятелства, така че аз оттогава я търся, без успех. След това получих дарбите си от вашата странна богиня и се записах тук, защото разбрах, че се грижите децата вампири да продължат расата ни, независимо какъв вид вампири сме точно. Затова сега съм тук. - накратко обобщих цялата си история като пропусках някои от болезнените за миналото ми подробности.
Back to top Go down
Rosemarie Hathaway
Висша жрица!
Висша жрица!
Rosemarie Hathaway


Posts : 91
Join date : 2010-02-19
Location : Somewhere deep, deep in the forest gloom, where no one can find me...

Данни на героя
Име на героя:: Роузмари Хатауей(вече)
Дарби:: Видения, Хипноза, Лечение, контролира 5тта елемента
Раса:: Дампир

Кабинетът на директорката Empty
PostSubject: Re: Кабинетът на директорката   Кабинетът на директорката I_icon_minitimeTue Mar 09, 2010 8:05 am

- Ясно... - казах, като тактично не я разпитах за повече подробности. Въздъхнах и се изправих. - Аз съм Висшата жрица тук, но предполагам ще ти е по-лесно да мислиш за мен като за директор на училището. В предвид, не очаквам от теб и не те задължавам да вярваш в това, в което вярвам аз, защото аз не вярвам в нищо... освен може би в Никс, но не съм сигурна. - обясних. Принципно бях атеист по душа. - Ясно ми е колко ти е трудно, защото и аз съм дампир. И преди да основа свое училище, съм учила в академията "Свети Владимир". - усмихнах й се окуражаващо. Може и да бях на деветнайсет, но все пак имах някакъв опит като пазител. - Едва ли ме помниш, след като завърших останах там само половин година. - уточних и допълних:
- И междудругото, Ней, аз намерих тук хората, които обичах, защото те сами дойдоха при мен. Може би и ти ще срещнеш... Лиса. - казах й, а в дълбоките ми очи се четеше сериозност. После въздъхнах. - Ходи при Деймън, да ти даде учебната програма, после по-добре върви в стаята си. Ще се видим в часовете по древни клтури, Ней. - усмихнах й се, преди да излезе.
Back to top Go down
http://houseofnightschool.forumotion.com
Неферет Хоук
Огнен елемент при Дъщерите и Синовете на Никс
Огнен елемент при Дъщерите и Синовете на Никс
Неферет Хоук


Posts : 8
Join date : 2010-02-26
Location : Навсякъде, накъдето може да бъде насочена мисълта на човек...

Данни на героя
Име на героя:: Неферет Хоук(вече)
Дарби:: Телекинеза, левитация и метаморфия.
Раса:: Дампир

Кабинетът на директорката Empty
PostSubject: Re: Кабинетът на директорката   Кабинетът на директорката I_icon_minitimeWed Mar 17, 2010 11:35 am

Влязох в кабинета на госпожица Хатауей за втори път в последната седмица, вървейки с Лиса до мен.
- Здрасти, Роуз. - махнах й. - Искаме да излезем от училището за няколко часа, а ти нали ми каза, че може, щом не сме белязани.. - гласът ми заглъхна, докато се чудех дали ще ни позволи да излезем. Надявах се, все пак ми беше обещала... хах, колко детинско мислене имах. Но все пак ми се виждаше свестен човек. Сигурно щеше да ни пусне.
Back to top Go down
Rosemarie Hathaway
Висша жрица!
Висша жрица!
Rosemarie Hathaway


Posts : 91
Join date : 2010-02-19
Location : Somewhere deep, deep in the forest gloom, where no one can find me...

Данни на героя
Име на героя:: Роузмари Хатауей(вече)
Дарби:: Видения, Хипноза, Лечение, контролира 5тта елемента
Раса:: Дампир

Кабинетът на директорката Empty
PostSubject: Re: Кабинетът на директорката   Кабинетът на директорката I_icon_minitimeWed Mar 17, 2010 11:59 am

Понеже имах уникалното умение да разбирам кога някой ще ме потърси, се бях озовала в кабинета си.
- О, здравей, Ней, радвам се да те видя отново. - усмихнах й се леко отнесено. Покрай цялата работа около училището не бях много на себе си и се приближих до Лиса.
- Здравей! - поздравих я сърдечно и стиснах ръката й. - Аз съм Роузмари Хатаей, висшата жрица на училището, но честно казано предпочитам да ме наричаш само Роуз. Приятно ми е да се запознаем. И, трябва да ти кажа, че тук мога да ти осигуря същото, което си имала в "Свети Владимир", защото и аз съм учила там. - усмихнах се. - Н есъди по белега ми - посочих белязаното си лице, с полумесец в средата на челото и спускащи се по цялото ми лице, шия и гръб древногръцки руми. - Аз съм дампир, но след като напуснах Академията, ме белязаха и аз дойдох тук като Висша жрица. - усмихнах й се окуражително.
Back to top Go down
http://houseofnightschool.forumotion.com
Лиса Драгомир
Елемент на Духа
Елемент на Духа
Лиса Драгомир


Posts : 18
Join date : 2010-02-21
Age : 31
Location : Where the shadows belong...

Данни на героя
Име на героя:: Василиса Драгомир
Дарби:: Телепатия, Сила на Духа
Раса:: Морой

Кабинетът на директорката Empty
PostSubject: Re: Кабинетът на директорката   Кабинетът на директорката I_icon_minitimeThu Mar 18, 2010 7:23 am

- Здравей - пророних тихо и се поклоних. Госпожица Хатауей ме погледна странно. Така се правеше, нали?
- Значи искате да излезете малко, а? - попита ни тя и се усмихна.
Неферет и аз едновременно кимнахме с глава. Аз пооправих малко косата си и си сложих уверената маска на лицето.
- Обещаваме, че ще внимаваме какво правим и как се държим. Свикнали сме да се смесваме с хората, за това не мисля, че ще имаме проблем. Имам четири пълни догоре кредитни карти, трябва някъде да ги поизпразня - засмях се аз. Имах предимството да съм с пари след като бях моройска принцеса. Интересното беше, че не ги харчех.
- Пък и аз мисля, че съм достатъчно квалифицирана, за да я пазя ако стане нещо - обади се Неферет и погледна Висшата жрица с онзи поглед на малко кученце.
Госпожица Хатауей се замисли. Опитах се да приложа телепатията си, но нещо не ми се получи. Разбира се, тя беше Висша жрица, най-вероятно ме отблъскваше доста умело. Наведох глава. Това беше доста голямо неуважение.
- Добре. Отивайте, но моля ви, внимавайте! - помоли ни тя, а ние двете с Ней вече се бяхме прегърнали и се бяхме разпищяли.
Тръгнахме си с бодра крачка от кабинета на директорката и се запътихме към града.
Back to top Go down
Sponsored content





Кабинетът на директорката Empty
PostSubject: Re: Кабинетът на директорката   Кабинетът на директорката I_icon_minitime

Back to top Go down
 
Кабинетът на директорката
Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Кабинетът на заместник директора

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
House of Night :: Училището :: Учителските стаи :: Кабинети на управата-
Jump to: