House of Night
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Форум, посветен на поредици като Училище за вампири, Дневниците на вампира и Академия за вампири.
 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Планинския извор на езерото

Go down 
4 posters
AuthorMessage
Rosemarie Hathaway
Висша жрица!
Висша жрица!
Rosemarie Hathaway


Posts : 91
Join date : 2010-02-19
Location : Somewhere deep, deep in the forest gloom, where no one can find me...

Данни на героя
Име на героя:: Роузмари Хатауей(вече)
Дарби:: Видения, Хипноза, Лечение, контролира 5тта елемента
Раса:: Дампир

Планинския извор на езерото Empty
PostSubject: Планинския извор на езерото   Планинския извор на езерото I_icon_minitimeSun Mar 14, 2010 9:30 am

Планинския извор на езерото Lakelouisecanada

Оттук извира огромното езеро на училището, и тук водите му са най-чисти и прозрачни, а понякога и леко студени. Равната повърхност открива идеална гедка към планините, много близки и много далечни едновременно.
Back to top Go down
http://houseofnightschool.forumotion.com
Ерик Нортман
Земен елемент при учителите
Земен елемент при учителите
Ерик Нортман


Posts : 48
Join date : 2010-03-18
Age : 33
Location : земята на викингите

Данни на героя
Име на героя:: Ерик Нортман
Дарби:: хипноза,телекинеза,телепотия, некромантика и владее стихията земя
Раса:: Вампир

Планинския извор на езерото Empty
PostSubject: Re: Планинския извор на езерото   Планинския извор на езерото I_icon_minitimeThu Mar 18, 2010 11:38 am

Краката ме отведоха до планинският извор.Мястото ми хареса и за това седнах на една скала и се загледъх във водата.Мястото ме успокояваше и ме караше да забравя природата си.Вятърът развяваше един малко по-дълъг кичор от косата ми.
Back to top Go down
Stefan Salvatore
Въздушен елемент при учителите
Въздушен елемент при учителите
Stefan Salvatore


Posts : 16
Join date : 2010-02-24
Location : Някъде далеч в нищото, където никой няма да се сети да ме търси...

Данни на героя
Име на героя:: Стефан Салватор
Дарби:: Телепатия, хипноза, метаморфия
Раса:: Вампир

Планинския извор на езерото Empty
PostSubject: Re: Планинския извор на езерото   Планинския извор на езерото I_icon_minitimeThu Mar 18, 2010 12:15 pm

Доведох Джен тук, като посочих с ръка обширната поляна и след това и самото езеро. Усмихнах се:
- Казах ти, тук е направо вълшебно... - отблелязах и тогава видях луната, изгряваща зад планините на север, откъдето се виждаха и повечето съзвездия и осветяваха езерото със странната си светлина. - Аз съм идвал тук само веднъж, но беше преди много години, когато тук имаше само една малка къщичка в гората и нищо повече, защото тогава директорката на това училище е била на петнайсет. - засмях се аз. - Харесва ли ти тук?- попитах накрая.
Back to top Go down
Дженифър Фос
Четвърти курс!
Четвърти курс!
Дженифър Фос


Posts : 26
Join date : 2010-03-06
Age : 28

Данни на героя
Име на героя:: Дженифър Фос
Дарби:: Телепатия и Некросила
Раса:: Дампир

Планинския извор на езерото Empty
PostSubject: Re: Планинския извор на езерото   Планинския извор на езерото I_icon_minitimeFri Mar 19, 2010 5:35 am

Мястото беше направо невероятно. Луната огряваше водите на езерото и те почти блестяха.
-Харесва ли ти? - попита ме Стефан.
-Да, страхотно е! Не бях идвала тук никога преди. - отвърнах аз замаяна от гледката.
Двамата седнахме на една скала и се загледахме във водите на езерото. Тишината направо ме убиваше.
-Разкажи нещо друго за теб? - казах аз.
Back to top Go down
http://forksnet.bulgarianforum.net/forum.htm
Sponsored content





Планинския извор на езерото Empty
PostSubject: Re: Планинския извор на езерото   Планинския извор на езерото I_icon_minitime

Back to top Go down
 
Планинския извор на езерото
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
House of Night :: Двора :: Езерото-
Jump to: