House of Night
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Форум, посветен на поредици като Училище за вампири, Дневниците на вампира и Академия за вампири.
 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Лиса [Shadow]

Go down 
2 posters
AuthorMessage
Лиса Драгомир
Елемент на Духа
Елемент на Духа
Лиса Драгомир


Posts : 18
Join date : 2010-02-21
Age : 31
Location : Where the shadows belong...

Данни на героя
Име на героя:: Василиса Драгомир
Дарби:: Телепатия, Сила на Духа
Раса:: Морой

Лиса [Shadow] Empty
PostSubject: Лиса [Shadow]   Лиса [Shadow] I_icon_minitimeWed Mar 17, 2010 10:30 am

Здравейте!
Казвам се Вирджиния и съм на 17 години. Живея в град Бургас и уча в ГПАЕ "Гео Милев" или за по накратко - Английската гимназия.
Слушам много и разнообразна музика. Обичам да ходя по партита и купони, а дискотеките са ми втори дом. Падам си купонджийка. Very Happy
Нещо друго за мен... имам сини очи и кестенява коса. Обличам се както се облича едно 17 годишно момиче. Подозирам, че съм доста по-голяма от вас, но това не ви пречи да ме приемете дори и като по-малка.
Не съм скандалджийка, така че не мисля, че ще си имате проблем с мен.
Ако искате да знаете нещо повече - отворена съм за въпроси.

О, забравих. Ако искате да ме наричате за по-кратко, можете да ми казвате Джи. И Джица(и) също става [не питайте как го получих този прякор] Very Happy.
Back to top Go down
Bellatrix Black
Земен елемент при Дъщерите и Синовете на Никс
Земен елемент при Дъщерите и Синовете на Никс
Bellatrix Black


Posts : 13
Join date : 2010-03-18
Age : 28

Данни на героя
Име на героя:: Белатрикс Лима-Блек
Дарби:: Телекинеза,Метаморфия
Раса:: Новобелязан вампир

Лиса [Shadow] Empty
PostSubject: Re: Лиса [Shadow]   Лиса [Shadow] I_icon_minitimeFri Mar 19, 2010 5:24 pm

Здравй Джи, имаш много итересин прякор Very Happy бих искала да те попитам няколко неща
1. От къде се зариби по вампири
2. Коя ти е любимата книга
и 3ят въпрос е: от къде имаш този прякор, знам че каза да не питаме ама ми е много любопитно :Д Laughing Twisted Evil
Back to top Go down
Лиса Драгомир
Елемент на Духа
Елемент на Духа
Лиса Драгомир


Posts : 18
Join date : 2010-02-21
Age : 31
Location : Where the shadows belong...

Данни на героя
Име на героя:: Василиса Драгомир
Дарби:: Телепатия, Сила на Духа
Раса:: Морой

Лиса [Shadow] Empty
PostSubject: Re: Лиса [Shadow]   Лиса [Shadow] I_icon_minitimeSat Mar 20, 2010 12:46 pm

Здравей!
1. От къде се зариби по вампири ?
Ами, първата вампирска книга, която прочетох, беше "Здрач". но не останах много впечатлена и започнах да търся други книги сързани с вампири. Прочетох "Дракула" на английски, след това "Историкът" на Елизабет Костова, а след това прочетох "морганвилските вампири" на Рейчъл Кейн и много ми харесаха, затова започнах да търся още книги и филми по темата.
2. Коя ти е любимата книга?
Ами, много харесвам сагата на Роулинг, "Хари Потър". Много сладки книги са. След това идва ред на "Емил от Льонеберя", страшно забавна детска книга, а "Без дом" ме остави без дъх.
3. От къде имаш този прякор, знам че каза да не питаме ама ми е много любопитно?
Ох, добре. Бяхме пред входа на една дискотека и се хилихме нещо с моята компания. По-рано през деня беше станало въпрос, че съм идеална за чалга певица, защото съм била тъпа и съм била с големи цици*. Казах им, че щом ще ставам такава, трябва да имам псевдоним. А преди ми казваха Джина и като започнаха да мислят... от Джи(на) и от (ци)ца се получи Джица. И туриха едно "Бомбата" накрая и така се получи. Първите една две седмици ме бъзикаха и свикнаха да ми викат Джица.
Товa Джици е ново. Имахме нов ученик в класа и аз като най-отворена се запознавам с него и му казвам да ми вика Джица. А той ми каза: "Може ли да ти викам Джици? Римува се с цици." и така.
Предпочитам Джи или ДжицИ. Както искате.

* Забранено за под 18!!! Very Happy
Back to top Go down
Bellatrix Black
Земен елемент при Дъщерите и Синовете на Никс
Земен елемент при Дъщерите и Синовете на Никс
Bellatrix Black


Posts : 13
Join date : 2010-03-18
Age : 28

Данни на героя
Име на героя:: Белатрикс Лима-Блек
Дарби:: Телекинеза,Метаморфия
Раса:: Новобелязан вампир

Лиса [Shadow] Empty
PostSubject: Re: Лиса [Shadow]   Лиса [Shadow] I_icon_minitimeThu Mar 25, 2010 3:05 pm

:Д тцтц страшна работа....големи сте образи :Д Laughing
Back to top Go down
Лиса Драгомир
Елемент на Духа
Елемент на Духа
Лиса Драгомир


Posts : 18
Join date : 2010-02-21
Age : 31
Location : Where the shadows belong...

Данни на героя
Име на героя:: Василиса Драгомир
Дарби:: Телепатия, Сила на Духа
Раса:: Морой

Лиса [Shadow] Empty
PostSubject: Re: Лиса [Shadow]   Лиса [Shadow] I_icon_minitimeFri Mar 26, 2010 6:58 am

Че и питаш... Very Happy Very Happy
Back to top Go down
Sponsored content





Лиса [Shadow] Empty
PostSubject: Re: Лиса [Shadow]   Лиса [Shadow] I_icon_minitime

Back to top Go down
 
Лиса [Shadow]
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
House of Night :: Free zone :: Да се опознаем!-
Jump to: