House of Night
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Форум, посветен на поредици като Училище за вампири, Дневниците на вампира и Академия за вампири.
 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Стята на Афродит Лафонт

Go down 
AuthorMessage
Афродит
Подготвяна за Висша Жрица
Подготвяна за Висша Жрица
Афродит


Posts : 5
Join date : 2010-03-18

Данни на героя
Име на героя:: Афродит Лафонт
Дарби:: Видения, Зооморфия, контролира 5тта елемента
Раса:: Новобелязан вампир

Стята на Афродит Лафонт Empty
PostSubject: Стята на Афродит Лафонт   Стята на Афродит Лафонт I_icon_minitimeMon Mar 22, 2010 2:43 am

Тук е стаята на Афродит Лафонт.
Стаята на Афродит
Бе просторна и голяма. Беше главно от три цвята, червен, черен и бял. Беше много модерна и луксозна. Стята и е свързана с нейна малка всекидневна Беше много приятно и красиво, точно по вкуса на Афродит.
Банята й бе чисто бяла, просторна и модерна. Беше много голяма и имаше всичко вътре. Беше толкова светла и някак блестяща.
Back to top Go down
Афродит
Подготвяна за Висша Жрица
Подготвяна за Висша Жрица
Афродит


Posts : 5
Join date : 2010-03-18

Данни на героя
Име на героя:: Афродит Лафонт
Дарби:: Видения, Зооморфия, контролира 5тта елемента
Раса:: Новобелязан вампир

Стята на Афродит Лафонт Empty
PostSubject: Re: Стята на Афродит Лафонт   Стята на Афродит Лафонт I_icon_minitimeMon Mar 22, 2010 2:53 am

Прибрах се в стаята си и не знаех какво да правя. Беше ми доста скучно, макар в стаята ми да бе истински рай. Все пак аз съм я избирала, както всичко останало. Нямаше с кой да излезна. Още не съм си намерила гадже тук, нито приятели. Не че ми трябват... Облякох една пола и едно бюстие. Обух високи токчета и излезнах навън...
Back to top Go down
 
Стята на Афродит Лафонт
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
House of Night :: Училището :: Общежитията на шести курс-
Jump to: