House of Night
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Форум, посветен на поредици като Училище за вампири, Дневниците на вампира и Академия за вампири.
 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Кабинетът на директорката

Go down 
+2
Damon Salvatore
Rosemarie Hathaway
6 posters
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
Афродит
Подготвяна за Висша Жрица
Подготвяна за Висша Жрица
Афродит


Posts : 5
Join date : 2010-03-18

Данни на героя
Име на героя:: Афродит Лафонт
Дарби:: Видения, Зооморфия, контролира 5тта елемента
Раса:: Новобелязан вампир

Кабинетът на директорката - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Кабинетът на директорката   Кабинетът на директорката - Page 2 I_icon_minitimeThu Mar 18, 2010 1:52 pm

Влезнах в кабинета на директорката..
- Здравейте - поздравих я - Аз съм Афродит Лафонт - представих се и пуснах своята неустоима усмивка..
- При вас съм тъй като мисля, че Никс желае да бъда лидерка на дъщерите на мрака - промълвих аз.. - Имам видения и тя ми се яви.. Каза че съм избрана за следваща жрица и че трябва да бъда подготвена - беше ми неудобно да говоря за това.. Беше ме срам до някаква степен.. - Имам следните зарби - казах аз и изброих - Владея 5тта елемента, зооморфия и получавам видения.. - примигах аз.. Щом Никс ме е благословила и е сигурна в това което иска от мен.. Е така да бъде .. Надявам се висшата жрица да знае какво да прави по нататък..
Back to top Go down
Rosemarie Hathaway
Висша жрица!
Висша жрица!
Rosemarie Hathaway


Posts : 91
Join date : 2010-02-19
Location : Somewhere deep, deep in the forest gloom, where no one can find me...

Данни на героя
Име на героя:: Роузмари Хатауей(вече)
Дарби:: Видения, Хипноза, Лечение, контролира 5тта елемента
Раса:: Дампир

Кабинетът на директорката - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Кабинетът на директорката   Кабинетът на директорката - Page 2 I_icon_minitimeThu Mar 18, 2010 2:27 pm

- Здравей, Афродит. - позравих я сърдечно и й посочих креслото срещу своето. - Заповядай, седни. Ами, щом Никс ти е говорила във Виденията ти, то не мога да оспорвам решението й, а и не виждам защо да го оспорвам. Според мен от теб ще стане чудесна Жрица някой ден. - усмихнах й се аз окуражаващо. Зарових се из шкафовете в кабинета, извадих и й подадох тази огърлица. Окачих я на врата й.
- Това е твоят символ и твоят завет. Посвещавам те в служба на Никс, щом такава е волята й и ти си достойна за бъдеща Висша Жрица. - вдугнах рамене. - Общо взето това е. Постът е твой. Предполагам имаш представа от нещата - водиш ритуали на всяко пълнолуние и на Самхайн, като представляваш Духа. И да... - въздъхнах. - Аз самата имам видения и знам колко е трудно, но все пак... ще трябва да ми споделяш виденията си, за да ако има някакъв инцидент или нещо такова, да го предодвратя. Съгласна ли си? - попитах я накрая.
Back to top Go down
http://houseofnightschool.forumotion.com
Афродит
Подготвяна за Висша Жрица
Подготвяна за Висша Жрица
Афродит


Posts : 5
Join date : 2010-03-18

Данни на героя
Име на героя:: Афродит Лафонт
Дарби:: Видения, Зооморфия, контролира 5тта елемента
Раса:: Новобелязан вампир

Кабинетът на директорката - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Кабинетът на директорката   Кабинетът на директорката - Page 2 I_icon_minitimeThu Mar 18, 2010 10:41 pm

Кимнах в съгласие.. Чудесно.. Това беше наистина ново за мен .. Щеше да е хубаво да има на кой да споделям виденията си.
- Благодаря ви - усмихнах се и след това станах от стола грациозно и тръгнах към вратата за да излизна..
Back to top Go down
Sponsored content





Кабинетът на директорката - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Кабинетът на директорката   Кабинетът на директорката - Page 2 I_icon_minitime

Back to top Go down
 
Кабинетът на директорката
Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Кабинетът на заместник директора

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
House of Night :: Училището :: Учителските стаи :: Кабинети на управата-
Jump to: